Marek Babiak

Lekarz medycyny i stomatologii
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Przez 5 lat pracowałem w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WCM w Opolu i uczestniczyłem w wielu kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą.

W Praktyce Stomatologicznej specjalizuję się oczywiście w zagadnieniach z zakresu chirurgii i implantologii, periodontologii (chorób przyzębia), jak również mikroskopowego leczenia endodontycznego. Pasjonują mnie wszystkie tak zwane "trudne przypadki", które są wyzwaniem dla lekarza i często wymagają złożonego, interdyscyplinarnego podejścia do problemu.

Justyna Babiak

Lekarz stomatolog

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pasjonuję się stomatologią estetyczną oraz nowoczesną protetyką, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach w myśl zasady "stały rozwój zawodowy gwarancją zadowolenia pacjentów".
W Praktyce zajmuję się leczeniem zachowawczym i endodontycznym zębów i przede wszystkim wszelkimi zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, w tym nowoczesną , kosmetyczną protetyką.

Bardzo chętnie przyjmuję też naszych najmłodszych pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę stomatologiczną i starając się, by wbrew powszechnej opinii, wizyta u stomatologa była wydarzeniem miłym i bezstresowym.